Víta Vás Online drogéria

"Keď neviete čo darovať, darujte kus online drogérie"

 

Sme plní entuziazmu a kvalitnej kozmetiky a sme online drogéria. Nájdete tu kozmetiku, parfumériu a drogériu pod jednou stránkou alebo na jednej streche, ako len chcete. Svojim klientom prinášame kozmetické stálice a značky s tradíciou, ktorých meno má ohlušujúcim cvengom, ale aj revolučné novinky, ktoré udržiavajú vo svete kozmetiky čulý ruch a z času na čas sa postarajú o poriadne haló.  

Online drogéria kladie dôraz na kvalitu produktov a značiek. K našim klientom sa dostane to najlepšie od nemeckých, talianskych a francúzskych výrobcov. V online drogérii nájdete aj značky ako Maybelline, L´oréal, Fruttini, Gilette, Diplona, Bvlgari, Versace, Hugo Boss, Armani, Lacoste, Cavalli, Calvin Klein a množstvo iných pre Vás stále pripravujeme.    

 

Online drogéria má hneď niekoľko výhod

 

  • Nikam nemusíte chodiť, takže ušetríte čas, energiu a v neposlednom rade aj peniaze. 
  • Naša online drogéria má všetky produkty na sklade. Pre Vás to znamená, že svoju objednávku Vám zasielame v deň objednávky. Zásielky posielame expresným kuriérom, alebo slovesnkou poštou a pri objednávke nad 80 eur hradí prepravu online drogéria. 
  • Objednávku z online drogérie môžete zaplatiť - bankovým prevodom, platbou na dobierku.  
  • Všetko sa dozviete včas a bez námahy. Aktuality z online drogérie nájdete na facebooku a horúce novinky a akcie posielame svojim klientom e-mailom.