DKNY Be Delicious Fresh Blossom parfumovaná voda dámska 30 ml

Vôňa DKNY Be Delicious Fresh Blossom je svieži dámsky parfum so sladkým nádychom. Parfém DKNY Be Delicious Fresh Blossom - žiarivá vôňa, v ktorej sa mieša sviežosť, vitalita a ženskosť. Zmes grapefruitu, ríbezlí a marhule sa uzatvára do kvetinového srdca z ruže a jazmínu. Základ tvorí akord svetlého dreva a hladkej ruže, ktorý dokončí neodolateľný zmyslový zážitok.

More details

skladom

25,00 €

Parfumovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vôňa plná rozkvitnutých kvetov s náznakom budúceho ovocia. Nechajte na sebe rozvinúť vôňu jarnej radosti, sviežosti a energie.

  • ľahká a svieža vôňa s jemne sladkým nádychom
  • pre energické ženy, ktoré milujú život
  • vhodná na celodenné nosenie 

Zloženie vône
Nadýchnite sa osviežujúceho vánku a jarného slnka. Načerpajte energiu do náročného dňa. Jemné kvetinové akordy konvalinky, ruže a jazmínu, ukryté v srdci vône, sa s eleganciou snúbia s úvodnými ovocnými tónmi. Drevitý základ, nesúci celú vonnú kompozíciu, je ozvláštnený o arómu červeného jablka.

Príbeh vône
Be Delicious Fresh Blossom je žiarivá vôňa, v ktorej sa snúbi vitalita a ženskosť, jemnosť aj dynamickosť. Ľahko vás dokáže odviesť od každodennej rutiny a už len letmý pohľad na flakón vám pripomenie rozkvitnutý jabloňový sad. Aróma parfumovanej vody vám potom umožní sa jabloňovým sadom takmer doslova prechádzať. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.