Versace Bright Crystal toaletná voda dámska 50 ml

Fascinujúca a rozkošná vôňa je určená žene Versace, silnej a sebavedomej, ale zároveň žensky zmyselnej a očarujúce kráske. Pri prvom dotyku ju ako hodvábna šatka pohladia žiarivé tóny yuzu a vzápätí ju osvieži šťava z granátového jablka pretekajúca cez chladivé kocky ľadu. Potom prichádza rad na ušľachtilo ženský koktail zložený z kvetov magnólie, pivonky a lotosu, prepájajúci v sebe priezračnosť s nežnou zmyselnosťou. Vzápätí sa rozvíja akord rozkoše zosobnený ambrou, hrejivým Akašu drevom (strom rodiaci kešu oriešky) a pižmom. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2006.

More details

skladom

49,00 €

Ovocno-kvetinová vôňa s ľahkým nádychom pižma

Spočiatku voní sviežo vďaka akcentom citrusových plodov, potom prechádza na vôňu ľahko sladšiu s tónmi pivonky či magnólie. Prílišnú nasládlost však vyvažujú akordy lotosového kvetu. Výsledná vôňa je jemná a čistá, ale zároveň pôsobí veľmi žensky až zmyselne.


Pripomeňte si leto

Je vhodná najmä na nosenie v lete, ale vďaka vôni letných kvetov ju môžete nosiť aj po celý rok, kedy vám pripomenie teplé letné romantické večery. Je vhodná pre každú ženu. Pristane športovo založeným ženám, ale je výborná aj na nosenie do práce ku kostýmu. Prevoní vám každý deň, ale rovnako dobre zdôrazní jedinečnosť výnimočných okamihov vo vašom živote.

Žiarivý flakón

Ako všetky vône Versace sa predáva v očarujúcom flakónu, ktorý pôsobí rovnako jedinečne ako vôňa Bright Crystal.