RYOR - FACE & BODY CARE krém na ruky s aloe vera 200 ml

POPIS

Dobre sa vstrebávajúci prípravok na ochranu a regeneráciu pokožky rúk. Na koži vytvára ochranný film, ktorý obmedzuje pôsobenie negatívnych vplyvov vonkajšieho prostredia. Extrakt z aloe vera zvyšuje hydratáciu a zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky. Krém sa zľahka vtiera a nezanecháva mastný film. Je vhodný na aplikáciu niekoľkokrát za deň po umytí rúk.

More details

22007

skladom

4,05 €

SÉRIA FACE & BODY CARE

V súčasnej dobe, keď hygiena je na poprednom mieste, sú nevyhnutné prípravky pre ošetrenie partií tváre a tela. Všetky prípravky obsahujú typické rastlinné silice pre riešenie určitého okruhu problémov.

 

O ZNAČKE RYOR

RYOR je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky RYOR sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky RYOR nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.

Česká firma RYOR bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka RYOR získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma RYOR netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou RYOR!

  • Určenie kozmetiky : Pre mužov, Unisex, Pre ženy
  • Typ pleti : Všetky typy pleti
  • Typ prípravku : Hydratačný krém