SANOSAN - ošetrujúci olej pre bábätká 200 ml

SANOSAN ošetrujúci olej pre bábätká obsahuje bio olivový olej, mandľový olej, nechtík lekársky s bisabololom. Vyhľadávané prírodné rastlinné oleje a nechtík lekársky chránia suchú a namáhanú pokožku a jej prirodzené funkcie, dávajú jej jemnosť a zdravú ochranu. Olej je vhodný aj pre citlivú pokožku v oblasti používania plienok. Výrobok je klinicky testovaný, hypoalergénny, bez parafínového oleja, parabénov, silikónov a farbív.

Odporúčajú pôrodné asistentky. 

POUŽITIE

Na každodenné používanie. Naneste po kúpeli a jemne vmasírujte do vlhkej pokožky bábätka. 

ZLOŽENIE

AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND)OIL · OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL · CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE · PARFUM · CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT · TOCOPHEROL · BISABOLOL.


More details

89720

skladom

4,20 €

O ZNAČKE SANOSAN

Rodičia na celom svete dôverujú SANOSANU pre jemné čistenie a staroslivosť o citlivú pokožku matky a dieťaťa. Výrobky obsahujú prírodné zložky ako organický olivový olej a mliečne bielkoviny s ochrannými, upokojujúcimi vlastnosťami. Každý výrobok SANOSAN obsahuje kombinácie látok vyvinutých špeciálne pre tehotné ženy a deti, ktoré pomáhajú dosiahnuť zdravú pokožku. Produkty sú klinicky testované a vyrábané len v Nemecku, s vysokou mierou starostlivosti a zodpovednosti. Výrobný proces podlieha najprísnejšej kontrole kvality. 

Od nemeckého výrobcu MANN & SCHRÖDER GmbH s tradíciou od roku 1951 nájdete na našom e-shope aj ďalšie značky ako ALKMENEALDO VANDINIBOCCAMINTDIPLONADULGONFRUTTINI a NUMISMED. Tieto značky poskytujú kvalitnú kozmetickú starostlivosť za rozumné ceny pre deti, dospelých, tehotné ženy, seniorov či ľudí so špecifickými potrebami pokožky. Spoločnosť MANN & SCHRÖDER GmbH ponúka vysoko kvalitné výrobky na starostlivosť o vlasy a telo. Vo svojich produktoch sa vyhýba všetkému, čo môže potencionálne zaťažiť pokožku - látok ako sú silikóny, parabény alebo parafínové oleje.


SKLADOVANIE: Uchovávajte na suchom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. 

VÝROBCA: Mann & Schröder GmbH

KRAJINA PÔVODU: Nemecko

  • Určenie kozmetiky : Pre deti
  • Typ pleti : Suchá a citlivá
  • Typ prípravku : Olej