RYOR - BODY FORM spevňujúca emulzia na telo s rastlinnými extraktmi 200 ml

POPIS

Ľahká, ľahko vstrebateľná emulzia slúžiaca na pravidelné ošetrenie celého tela vrátane ochabnutej pokožky dekoltu, krku a pŕs. Emulzia obsahuje rastlinné proteíny a extrakt z ázijskej rastliny Centella asiatica. Aktívne látky výrazne zlepšujú regeneráciu kolagénových a elastinových vlákien, a tým zvyšujú pružnosť pokožky. Emulzia spevňuje pokožku a zabraňuje jej predčasnému ochabovaniu a starnutiu. Aplikujte 2x denne – ráno a večer.

More details

95

skladom

8,90 €

SÉRIA BODY FORM

Komplexný program na ošetrenie pomarančovej kože (celulity), odstránenie tukových vankúšov pri redukčnom režime, modelácii a spevnení tela. Na celý program, vrátane inštruktážnych videí, sa môžete pozrieť na webovej stránke www.body-form.cz.

 

O ZNAČKE RYOR

RYOR je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky RYOR sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky RYOR nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.

Česká firma RYOR bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka RYOR získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma RYOR netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou RYOR!

  • Určenie kozmetiky : Pre ženy
  • Typ pleti : Všetky typy pleti
  • Typ prípravku : Starostlivosť pre deň aj noc, Pleťové séra a emulzie