aldo VANDINI SENSUAL darčekové balenie 200 ml aromatický sprchový gel+200 ml telový balzám

Vychutnajte si zmyselnú exotickú vôňu jedinečného indického korenia a nechajte sa odniesť do diaľky. Zamerajte sa na svoje vlastné centrum a oslávte kúzlo týchto okamihov.Môžete očakávať fascinujúcu starostlivosť s tamarindom a zázvorom, ktoré každý deň inšpiruje telo a dušu pre nové veci.

More details

433700

skladom

8,29 €

Mann & Schröder GmbH je výrobcom aldoVANDINI a mnohých ďalších značiek v sektore starostlivosti o vlasy a telo. Mann & Schröder už viac ako 60 rokov vyvíja koncepty tvorivej značky a úspešne ich realizuje doma aj v zahraničí.

Výrobky starostlivosti sa vyvážajú do viac ako 80 krajín: od malého švábskeho Siegelsbachu po svete. Príjemné je, že kompletný reťazec pridanej hodnoty prebieha na dvoch miestach v Nemecku, a tak môžeme zaručiť výrobky najvyššej kvality - vyrobené v Nemecku. 

 
VÍZIA

Vysokokvalitná starostlivosť o krásu pre všetkých

Krása nepozná vek, žiadne obmedzenia, žiadne krízy - len dobrá starostlivosť. Naším poslaním je vytvoriť kozmetické výrobky pre zdravý a dobre upravený vzhľad, naprieč všetkými vekovými a príjmovými hranicami.

Sme aktívni po celom svete a vždy hľadáme inovatívne a nové recepty na krásu.

A každý deň sa učíme: až poznáme našich zákazníkov, poznáme vaše potreby. A vždy chceme naplniť svoje potreby čo najlepšie. 


  • Určenie kozmetiky : Pre ženy