RYOR - WELLNESS AND SPA BEER COSMETICS pivné glycerínové mydlo 100 g

POPIS

Jemné glycerínové mydlo s obsahom chmelového extraktu je vhodné na každodenné šetrné umývanie rúk aj celého tela. Výsledkom je čistá, jemná a vláčna pokožka, prevoňaná sviežou a elegantnou vôňou.

More details

19001

skladom

3,15 €

SÉRIA WELLNESS AND SPA BEER COSMETICS

Pivný rad z kolekcie WELLNESS AND SPA ponúka kvalitné prípravky s obsahom chmeľového extraktu a ďalších veľmi cenných aktívnych látok. Obsahuje široké spektrum produktov, ktoré sú určené pre všetky typy pleti a vekové kategórie žien a mužov. Pivná kozmetika sa spája s tradíciou českého piva a jeho výbornou povesťou vo svete.

Obsiahnuté aktívne látky v prípravkoch: chmeľový extrakt, kyselina hyalurónová, vitamín E, arganový olej, arganové a bambucké maslo, skvalen, lecitin.

 

O ZNAČKE RYOR

RYOR je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky RYOR sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky RYOR nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.

Česká firma RYOR bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka RYOR získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma RYOR netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou RYOR!

  • Určenie kozmetiky : Pre mužov, Unisex, Pre ženy
  • Typ pleti : Všetky typy pleti