Sonic Gel zubná pasta detská pre sonické kefky 50 ml

Sonic Gel je vhodný aj pre deti. Je navrhnutý tak, aby bol prínosom aj pre zúbky tých najmenších.Veľmi unikátnym a inovatívnym produktom je SONIC GEL - tento zubný gél bol špeciálne vyvinutý pre sonické kefky, ktoré v posledných týždňoch vykazujú vzrastajúce obľúbenosť nielen českej, ale aj zahraničné populácie. Náš SONIC GEL je vyvinutý tak, aby chránil zuby pred poškodením a zvýšil efektívnosť využívania sonických kefiek.

Klasické zubné pasty obsahujú vyšší obsah abrazív. Ak dlhodobo používate klasickú zubnú pastu sa sonickými zubnou kefkou, môže vplyvom vyššieho obsahu abrazív dôjsť k poškodeniu zubnej skloviny. Pretože SONIC GEL má nízku hladinu abrazív, nedochádza pri používaní sonického zubnej kefky z poškodenia zubnej skloviny. SONIC GEL obsahuje aj ďalšie látky, ktoré chránia zubnú sklovinu a zvyšujú hygienu ústnej dutiny.

Tento produkt je úplne ojedinelý a skvele doplní Vaše portfólio zubných pást a podporí predaj sonických kefiek na Vašich predajniach. Podrobnejšie informácie nájdete v priloženej prezentácii a veľmi rada Vám zodpoviem prípadné otázky ohľadom tohto produktu.
 
Okrem toho, že SONIC GEL má nízky obsah abrazív, tak má aj kopu ďalších výhod:
      - SONIC GEL je oveľa menej abrazívne, než bežné zubné pasty, a preto nedochádza k poškodeniu zubnej skloviny.

- Mikročastice oxidu titaničitého majú vynikajúce bieliace vlastnosti. Spolu so silicou mätovú působní na ústnu dutinu antimikrobiálne.

- Efektívne ochranu zubov zaisťujú špeciálne sieťové polyméry, ktoré zmierňujú dopad abrazívnych časti a preto zabraňujú poškodeniu zubnej skloviny.

- Gel obsahuje látku Betaglukan, ktorý funguje ako stimulátor imunity. Ďalší prínos v zložení má Allantoin, ktorý pôsobí hojivo a protizápalovo.

More details

skladom

5,20 €

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE SONIC GELU
• Obsahuje špeciálne sieťové polyméry, ktoré tlmia dopad častíc obsiahnutých v géle a tým zabraňujú poškodeniu zubnej skloviny.
• Oxid titaničitý zaisťuje vzhľad krásnych bielych zubov.
• Sonic Gél obsahuje látku Betaglucan, ktorý funguje ako stimulátor
imunity a Allantoin, ktorý pôsobí hojivo a protizápalovo.
• Silica mätová pôsobí na ústnu dutinu antimikrobiálne.
• Sodium metyl Cocoyl taurate a lauryl Glucoside - veľmi originálne
penivé zložky, ktoré vykonávajú v polovičnom čase podobnú službu ako bežná zubná pasta. Penidla majú oveľa rýchlejší zmáčavé časy a pomáhajú efektívne vyplaviť nečistoty z povrchu zubov a medzizubných priestorov preč.
• Stévia - prírodné sladidlo.

Sonic Gel i pro zoubky Vašich nejmenších. onic Gel je unikátní hydrogel nahrazující klasickou zubní pastu pro čištění Vašich zubů sonickým zubním kartáčkem. Použití Sonic Gelu se sonickým zubním kartáčkem snižuje riziko poškození zubní skloviny a zlepšuje hygienu dutiny ústní. Sonic Gel má velmi nízký obsah abraziv, působí hojivě a protizánětlivě, má antimikrobiální a bělící účinky. Více na www.sonicgel.cz                                                                                     Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cellulose Gum, Hydrated Silica, Polyvinyl Alcohol-Polyethylene Glycol Graft Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Beta-Glucan, Mentha Spicata Herb Oil, Menthyl PCA, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Lauryl Glucoside,
Allantoin, Aroma, Stevia Rebaudiana Extract, Limonene.     

vyrobené:Česká republika                                                                                 

  • Určenie kozmetiky : Pre deti
  • Detské : áno